Вітаю усіх любителів майструвати саморобки! Літо вже не за горами, тому треба подумати, як цікавіше провести вільний час.

Стрільба з лука, чи є щось цікавіше для хлопчиків? Однак, якщо у вас не має лука та стріл, потрібно їх зробити. Тому з цієї публікації ви дізнаєтесь, як зробити лук зі стрілами.

Самий простий варіант, це зробити лук зі звичайних гілок з дерев. Для цього найкраще підійдуть гілки з дубу, берези, кедру, верби та горіху. Інші дерева не підходять для виготовлення луку.

Майструємо лук

По перше знаходимо дерево з  підходящими гілками (дві довгі та дві короткі, товщиною з великий палець). Зрізуємо зазначені гілки, зчищаємо з них кору та даємо їм висохнути. Довгі гілки будуть плечима луку (зрівняйте їх щоб вони були одного розміру), а короткі, довжиною не менше 30 см, стануть його серединою.

Як зробити лук та стріли - схеми, інструкція, пояснення

Майструємо лук

Після цього, довгі гілки з’єднуємо товстими кінцями, а до них накладаємо короткі (одна з зовні, інша з середини) та обмотуємо їх товстою риболовною ліскою (вона добра тим, що майже не розтягується). Потім, середину луку можна обмотати ізолентою, або мотузкою.

Потім натягуємо тетиву з риболовної ліски і, лук ГОТОВИЙ.

Майструємо стріли для луку

Для створення стріл, знайдіть підходящі рівні гілки на деревах, або візьміть штапик діаметром 10 мм. Обов’язково зробіть з одного боку стріли жолобок для тетиви

Як зробити лук та стріли - схеми, інструкція, пояснення

Майструємо стріли

Потім з пташиних пір’їв створюємо оперення.

Як стріляти з луку

УВАГА! Пам’ятайте про заборону стріляти в людей та тварин!

Встановіть мішень в 10 метрах від себе. Візьміть стрілу в праву руку, а лук у ліву, положіть стрілу до луку, натягніть його до вуха та відпустіть стрілу.

Як зробити лук та стріли - схеми, інструкція, пояснення

Як стріляти з луку

На десерт пропонуємо переглянути відео про самі незвичайні трюки, які виконують звичайні люди.

Як, ви ще не читали? Ну, це зря…

Дякуємо, якщо скористаєтесь соціальними кнопочками.