Вітаю тебе любитель майструвати саморобки! Сьогодні ми розкажемо як зробити зі звичайної пластикової пляшки машинку з реактивним двигуном. Ця саморобка не складна та її конструювання не займе у тебе багато часу, однак її запуск доставить радості та позитиву.

Матеріали для майстрування машинки

Для того, щоб зробити машинку з пластикової пляшки нам знадобиться пластикова пляшка об’ємом 1 літр (колір підберіть на свій смак), чотири пластикові кришки (замість них підійдуть чотири колеса з поломаних машинок, або гудзики), 2 стержня з кулькової ручки (колісні вісі), повітряна кулька, 20 см пластикової трубки,нитки, гострий ніж та ножиці.

Майструємо машинку з пластикової пляшки

По перше нам потрібно у пластиковій пляшці зробити чотири маленьких отвори для коліс. Отвори слід робити паралельно друг другу, інакше машина не буде їхати прямо. Після цього вставляємо колеса, як зазначено на малюку та перевіряємо, як вони крутяться.

Тепер прорізаємо отвори для трубки у верхній частині пляшки та у задній (дні). Вставляємо трубку у отвори та на верхній її край приєднуємо повітряну кульку (прив’язуємо кульку до трубки нитками).

Як зробити машинку з пластикової пляшки

Машинка з пластикової пляшки

Машинка з пластикової пляшки готова!

Запуск машинки

Приготуй майданчик для запуску машинки. Накачай повітряну кульку та закрий вільний кінець трубки. Постав машинку на колеса, відкрий трубку і «реактивний двигун» надасть їй прискорення. Машинка дуже швидко набере велику швидкість та буде їхати поки не закінчиться повітря у кульці.

Якщо є бажання, то ти зможеш зробити певний тюнінг машинці: розфарбувати, зробити спойлер та інш.

До речі, подібний «реактивний двигун» можна приєднати до будь-якої машинки і вона буде успішно ганяти.

А тепер подивись відео майстер-клас «Як зробити з пластикової пляшки машинку».

Як, ти ще не читав? Ну, це зря…

[wp_ad_camp_1]
[wp_ad_camp_1]

Дякую, якщо скористаєшся соціальними кнопочками!