Вітаю усіх любителів конструювати саморобні літаки! Ми продовжуємо розповідати, як складати літаки з пінопласту та пропонуємо вам склеїти з пінопласту зменшену модель винищувача СУ-37.

СУ-37 є одним з найкращих зразків над маневрених літаків, які призначені для завоювання переваги у повітрі. Цей літак був створений в 1996 році та завдяки своїм видатним якостям американськими військовими спеціалістами був названий – «хазяїн неба».

Дальність польоту літака складає 4 тис. км, його швидкість дорівнює 2,5 тис. км/год, висота на яку він здатний піднятися – 8 тис. км.

Зменшена модель СУ-37 є достойним представником родини російських винищувачів та має гарні льотні якості, як і справжні військові літаки.

Майструємо літак з пінопласту

Для того щоб зробити модель винищувача СУ-37 нам знадобиться тонкий пінопласт (товщиною 3-5 мм), який використовується у будівництві та називається «потолочка», металева лінійка, канцелярський ніж, фломастер, клей для склеювання пластику, дрібна наждачний папір, ножиці.

  1. По перше необхідно роздрукувати схеми усіх деталей літака на принтері або накреслити їх власноруч, обов’язково дотримуючись пропорцій. Від цього залежать льотні якості моделі літака.
  2. На другому етапі створення літака необхідно вирізати усі деталі та перенести їх форму на пінопласт.
  3. Тепер вирізаємо усі деталі з пінопласту та обробляємо їх наждачним папером, так щоб деталі в місцях склеювання ідеально приєднувались друг до друга.
  4. Склейте усі деталі літака. Це найголовніший етап тому, що від акуратності та якості склеювання залежить як буде літати винищувач СУ-37.
  5. Наприкінці коли літак вже склеєний та літає, його можна розфарбувати.

Схеми деталей літака з пінопласту

Схема деталей літака з пінопласту 1

Схема деталей літака з пінопласту 1

Схема деталей літака з пінопласту 2

Схема деталей літака з пінопласту 2

Схема деталей літака з пінопласту 3

Схема деталей літака з пінопласту 3

Схема склеювання літака

Схема склеювання деталей літака з пінопласту

Схема склеювання деталей літака з пінопласту

Пропонуємо переглянути відео майстер-клас «Як зробити літак СУ-37».

Як, ви ще не читали? Ну, це зря…

Дякуємо, якщо скористаєтесь соціальними кнопочками!