Привіт усім любителям конструювання літаючих авіамоделей! Сьогодні ми розкажемо, як зробити кілька моделей літаків з реактивним двигуном у вигляді повітряної кульки (дивись «Як зробити машинку з повітряною кулькою»).

Майструємо літаючи моделі

Ракета

Для того щоб зробити дану модель ракети (читай «Як зробити ракету з сірника«) спочатку потрібно вирізати з пінопласту (читай «Модель літака з пінопласту») балку стабілізатору та зробити на одному її кінці прорізи для двох паперових рулів. Потім зробіть простий парашут (дивись «Як зробити парашут») з клейонки. Його стропи закріпіть скотчем до пінопластової балки стабілізатору.

Літаючи моделі - Ракета з повітряною кулькою

Ракета з повітряною кулькою

Для запуску моделі ракети потрібно надути повітряну кульку, надіти на неї парашут (читайте «Як зробити парашут з паперу») та закріпити резинкою балку до кульки. Відпустив ракету, повітря з кульки буде підіймати її вгору, а потім ракета спуститься на парашуті.

Вертоліт

Дана модель конструюється так само, як і попередня, однак, замість парашуту використовується гвинт прив’язаний до пінопластової балки стабілізатору.

Літаючи моделі - Вертоліт з повітряною кулькою

Вертоліт з повітряною кулькою

Запускається цей вертоліт так само, як і ракета. Опускаючись у низ гвинт починає крутитись та модель плавно опускається на землю.

Швидкісна літаюча модель

Всі дії виконуються, як і при створенні попередніх моделей. Однак, до неї прикріплюється три повітряні кульки, які будуть розганяти її у три рази швидше.

Літаючи моделі - Швидкісна літаюча модель

Швидкісна літаюча модель

Ракетоплан

Ця літаюча модель складається з планеру та повітряної кульки. Для створення планеру вирізаємо з пінопласті фюзеляж, а крило з картону (дивись «Саморобки з картону»). У фюзеляжі робимо прорізь для закріплення крила. Коли планер готовий, прикріплюємо до нього повітряну кульку за допомогою резинки, надуваємо її та запускаємо.

Літаючи моделі - Планер з повітряною кулькою

Планер з повітряною кулькою

На десерт пропонуємо переглянути відео про те, які цікаві механізми можна створити своїми руками в домашніх умовах.

Як, ви ще не читали? Ну, це зря…

Дякуємо, якщо скористаєтесь соціальними кнопочками та поділитесь публікацією з друзями.