Вітаю усіх хто любить майструвати авіамоделі! Ми продовжуємо розповідати як виготовляти моделі літаків з паперу та пінопласту. Сьогодні ми надамо інструкцію по створенню моделі літака з картону, яку можна запускати з рогатки.

Майструємо модель літака з картону

Модель літака з картону, яка запускається з рогатки

Модель літака з картону, яка запускається з рогатки

Для створення літака нам знадобляться картон (читай «Саморобки з картону») товщиною 1 мм, кольоровий папір, металічна проволока, клей, ножиці та рогатка.

  • Спочатку вам потрібно накреслити на картоні деталі літака, які зображені на малюнку. При цьому обов’язково зберігайте їх пропорції.

    Шаблон моделі літака з картону

    Шаблон моделі літака з картону

  • Після виріжте всі деталі та склейте їх. Місце де вклеюється крило потрібно посили наклеюванням додаткових картонних накладок для придання більшої міцності. Подібним чином зміцнюється носова частина літака. Задня частина крил повинна бути трохи загнута у верх.
  • В носовій частині моделі закріпіть гачок з проволоки, який буде використовуватися для запуску з рогатки.
  • За допомогою кольорового паперу прикрасьте модель літака.

Регулювання польоту моделі літака

Перед запуском літака проведіть його центрівку, урівноважив його на ребрі лінійки. Точка пересічення з лінією, що проходить посередині крила повинна бути центром ваги, тому якщо вона не співпадає потрібно збільшити чи зменшити додаткові важелі.

На десерт пропонуємо подивитись відео про рецепт виготовлення СПРАЙТУ в домашніх умовах. Саме те, після запуску виготовленої власними руками моделі літака.

Як, ви ще не читали інші публікації на дану тему? Ну, це зря…

Дякую, якщо поділитесь публікацією з друзями.