Всім привіт! З першим потеплінням час замислитися про заміну зимових черевик на спортивне весняне взуття. Однак, не завжди хочеться бути такими як усі. Хочеться виділитися і позначити себе як творчого, нестандартно мислячої людини. А для цього підійде навіть оригінальна і не така як у всіх шнурівка взуття.

Виявляється, що існує більше декількох десятків способів шнурівки. Дивимося і підшукуємо відповідний для себе.

Як красиво зав’язати шнурки — 9 способів

 1. Пилкоподібна шнурівка — через те, що шнурки зав’язані з нахилом, створюється враження нерівнозатянутого черевика. Головна ідея полягає в тому, щоб нахилом шнурівки вказати на найбільш вигідну сторону взуття. Зазвичай правий і лівий черевики шнуруються дзеркально.

  Як оригінально зв'язати шнурки - Пилообразна шнурівка

  Пилкоподібна шнурівка

 2. Шнурівка подвійною спіраллю — спосіб швидкої шнурівки. Дозволяє зменшити тертя в отворах та між частинами шнурка — це спрощує затягування і ослаблення шнурівки.

  Як оригінально зв'язати шнурки - Шнурівка подвійною спіраллю

   Шнурівка подвійною спіраллю

 3. Подвійна зворотна шнурівка — має оригінальний вигляд, добре стягує взуття, дозволяє вкоротити шнурок. Виграшно виглядає тому, що не має перехрестя внизу черевика.

  Як оригінально зв'язати шнурки - Подвійна зворотня шнурівка

  Подвійна зворотня шнурівка

 4. Шнурівка сходами (товарна шнурівка) — один із способів швидкої шнурівки, часто використовується в магазинах.

  Як оригінально зв'язати шнурки - Товарна шнурівка

  Товарна шнурівка

 5. Шнурівка сходами — в основному використовується американськими солдатами на парадах. Одна з особливостей шнурівки — вкорочує довгі шнурки. Добре виглядає на високій взуття з великою кількістю отворів шнурівки.

  Як оригінально зв'язати шнурки - Шнурівка сходинами 2

  Шнурівка сходинами 2

 6. Римська шнурівка — називається так через схожість з римськими цифрами. Добре виглядає на взутті має парну кількість пар отворів шнурівки.

  Як оригінально зв'язати шнурки - Римська шнурівка

  Римська шнурівка

 7. Вузлувата шнурівка — має на кожній стягуванні вузол, що дозволяє збільшити міцність і поліпшити зовнішній вигляд. В основному використовується для шнурівки роликів, ковзанів, лижних черевиків і т.п.

  Як оригінально зв'язати шнурки - Вузловата шнурівка

  Вузловата шнурівка

 8. Пряма (прямокутна) шнурівка — даний спосіб шнурівки виключає внутрішню діагональну шнурівку всередині черевика. Тому він вважається одним з популярних модних способів шнурівки.

  Як оригінально зв'язати шнурки - Прямокутна шнурівка

  Прямокутна шнурівка

 9. Європейська шнурівка (один з різновидів шнурівки драбинкою) — даний спосіб рекомендується використовувати для військового взуття. Він не тільки надійний, але дана шнурівка легко розрізається, що дозволяє швидко зняти черевик з пошкодженою ноги.

  Як оригінально зв'язати шнурки - Шнурівка сходами

  Шнурівка сходами

Як, ви ще не читали? Ну, це даремно…

Зробіть добру справу, натисніть на соціальні кнопочки!