Вітаю усіх любителів паперового моделювання! На прохання наших читачів ми продовжуємо публікувати схеми по склеюванню танків з паперу. Сьогодні ми розкажемо як зробити модель танку Т-10 з паперу.

Танк вагою 50 тон

Прототип танку Т-10 був створений у 1944 році і називався він ИС-4. Тільки у 1953 році, після смерті І.Сталіна, на честь якого він мав абревіатуру ИС, він отримав назву Т-10.

Танк Т-10 мав настільки добрі бойові характеристики, що його модернізовані версії знаходились на озброєнні в радянських військах аж до 1993 року.

Танк мав гармату 122-мм, яка прицільно стріляла на 5 км. Двигун мав міцність у 750 к.с. Танк міг їхати по дну річки глибиною до 5 метрів.

Як склеїти танк Т-10 з паперу

По перше, для того щоб склеїти зменшену модель танку Т-10 з паперу нам знадобиться роздрукувати на кольоровому принтері схеми його деталей.  В якості матеріалу для склеювання танку краще використовувати щільний папір, або тонкий картон. Використання картону зміцніть модель танку.

Наступним етапом буде вирізання деталей надрукованих на папері. Для цього краще використовувати гострі дрібні ножиці. Вирізати дрібні деталі танку, які мають складну форму з закругленнями, краще манікюрними ножицями з закругленими кінцями.

Тепер настав час склеювання окремих деталей та вузлів моделі танку. Для надання відповідної форми деталям, згинайте їх з використанням лінійки. Це зробить згини рівними та акуратними.

Коли усі деталі склеєно, можна братись за їх компонування та склеювання самої моделі танку Т-10 з паперу. При склеюванні користуйтесь схемою – інструкцією.

Схеми деталей танку Т-10 з паперу

Схема моделі танку Т-10 для друку

Схеми деталей танку з паперу 1

Схеми танку Т-10 для друку та склеювання

Схеми деталей танку з паперу 2

Схеми для склеювання танку Т-10 з паперу

Схеми деталей танку з паперу 3

Схема-інструкція танку Т-10 з паперу

Інструкція по склеюванню танку Т-10 з паперу

Інструкція по склеюванню танку з паперу

Якщо тебе захопило паперове моделювання, то шукай на сайті схеми та інструкції по склеюванню інших танків, машин та літаків.
Дякуємо, якщо скористаєтесь соціальними кнопочками.