Вітаю усіх любителів паперового моделювання! На прохання наших читачів ми продовжуємо публікувати схеми по склеюванню танків з паперу. Сьогодні ми розкажемо як зробити з паперу важкий танк Т-10.

Танк вагою 50 тон

Прототип танку Т-10 був створений у 1944 році і називався він ИС-4. Тільки у 1953 році, після смерті І.Сталіна, на честь якого він мав абревіатуру ИС, він отримав назву Т-10.

Танк Т-10 мав настільки добрі бойові характеристики, що його модернізовані версії знаходились на озброєнні в радянських військах аж до 1993 року.

Танк мав гармату 122-мм, яка прицільно стріляла на 5 км. Двигун мав міцність у 750 к.с. Танк міг їхати по дну річки глибиною до 5 метрів.

Склеюємо танк Т-10 з паперу

По перше, для того щоб склеїти зменшену модель танку нам знадобиться роздрукувати на кольоровому принтері схеми його деталей. Використовуйте для друку схем щільний папір, або тонкий картон, це зміцніть модель танку.

Потім дрібними ножицями (манікюрними) виріжте усі деталі та склейте їх. Для згинання деяких деталей використовуйте лінійку, це зробить згини рівними та акуратними.

Коли усі деталі склеєно, можна братись за їх компонування та склеювання самої моделі танку Т-10 з паперу. Для склеювання танку уважно дивитесь на схему – інструкцію.

Схеми деталей танку Т-10 з паперу

Як зробити танк Т-10 з паперу схеми та інструкція по склеюванню

Схеми деталей танку з паперу 1

Як зробити танк Т-10 з паперу схеми та інструкція по склеюванню

Схеми деталей танку з паперу 2

Як зробити танк Т-10 з паперу схеми та інструкція по склеюванню

Схеми деталей танку з паперу 3

Схема-інструкція танку Т-10 з паперу

Інструкція по склеюванню танку з паперу

Інструкція по склеюванню танку з паперу

А на десерт пропонуємо засвідчитись в тому, що людину, яка сильно чогось хоче не зупинити.  Так, чоловік, який мріяв про Porsche лишив зробити його копію власними руками і ось, що у нього вийшло. Дивитесь до кінця.

Як, ви ще не читали? Ну, це зовсім зря…

[wp_ad_camp_1]
[wp_ad_camp_1]

Дякуємо, якщо скористаєтесь соціальними кнопочками.