Вітаю усіх читачів сайту Саморобки! Сьогодні ми пропонуємо вам додати до власного парку іграшкових машин танки з паперу.

Для тих хто не знає: танк це броньована бойова машина на гусеничному ході з гарматним озброєнням. В началі розвитку танкобудівництва танки мали кулеметне озброєння, а після Другої світової війни проводились експерименти по будівництву танків з ракетним та вогнеметним озброєнням.

Ми з вами зробимо зменшені моделі двох найбільш відомих танків Другої світової: Радянський — Т-34 (дивись «Танк Т-90 з паперу«) та німецький – Тигр.

Для того щоб зробити зазначені моделі танків з паперу, нам знадобиться роздрукувати на принтері схеми танків Т-34 та Тигр, вирізати деталі танків та склеїти їх.

Для більшої міцності танків, краще схеми деталей наклеїти на картон, або роздрукувати схеми танків на щільному папері. Для склеювання деталей краще використовувати клей-олівець, що дозволить уникнути зморщування паперу.

Ну що, готові майструвати? Тоді почали!

Танк Т 34 з паперу схема

Танк Т-34 з паперу схема

Німецький танк Тигр з паперу схема

Німецький танк Тигр з паперу схема

А тепер пропонуємо посміхнутись та подивитись на паперовий танк (дивись «Важкий танк Т-10 з паперу«) реального розміру, на якому також можна їздити вулицями та розважати перехожих.

Як, ви ще не читали? Ну, це зря… 

Ламборджині з паперу

Машинки з паперу — ралійні моделі Форд

Гоночна машинка орігамі

Пістолет Кольт з паперу

Бомбочка з паперу

[wp_ad_camp_1]
[wp_ad_camp_1]

Будемо багодарні якщо скористаєтеся кнопочками соціальніх закладок!