Вітаю усіх хто любить майструвати саморобки! З приходом весни все більше часу діти проводять на вулиці, граючи у різні ігри. Якщо ви не знаєте у яку цікаву гру пограти з друзями, пропонуємо вам організувати стрільбу по мішені.

Як зробити мішень знає кожний, а про те, як зробити самостріл з пластикової пляшки ми вам зараз і розкажемо. Це самий простий самостріл, але і самий далекобійний та влучний (дивись «Самостріл з прищіпки», «Самостріл з ручки»).

Матеріали для створення самострілу

Для того, щоб зробити самостріл нам знадобляться пластикова пляшка 0,5 літра, напальчник (можна купити в аптеці, також підійде повітряна кулька), ізолента, або резинка чи нитки.

Матеріали для створення самострілу

Матеріали для створення самострілу

Майструємо самостріл з пластикової пляшки

Спочатку ножем відрізаємо горличко у пластикової пляшки. Потім надягаємо напальчник, як на малюнку. Фіксуємо напальчник за допомогою ізоленти чи резинки. От і все! Самостріл з пластикової пляшки (шкільний самостріл) ГОТОВИЙ!

Як зробити самостріл з пластикової пляшки

Самостріл з пластикової пляшки

В якості боєприпасів підійдуть маленькі камінці, маленькі кульки, які є патронами для дитячої зброї, та все інше, що підійде за діаметром.

Як варіант, пластикову пляшку можна замінити трубкою діаметром 1,5-2 см), це збільшить влучність саморобного самострілу.

Як зробити самостріл з пластикової пляшки

Деталі для самострілу

УВАГА!

Стріляти у людей та тварин СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!

Для більш кращої уяви пропонуємо переглянути відео майстер-клас «Як зробити самостріл з пластикової пляшки (шкільний самостріл)».

Як, ви ще не читали? Ну, це зря…

[wp_ad_camp_1]
[wp_ad_camp_1]

Дякуємо, якщо поділитеся публікацією за допомогою соціальних кнопочок.