Вітаю усіх хто любить робити своїми руками різні речі. З приходом теплої погоди все частіше встає питання «Чим цікавим зайнятись?». Ми пропонуємо звернути увагу на мильні бульбашки. Тому сьогоднішню публікацію ми присвячуємо розповіді, як зробити мильні бульбашки в домашніх умовах.

Рецепт мильних бульбашок

Існує багато рецептів розчину для створення мильних бульбашок, однак ми розкажемо про самі прості та доступні.

  1. Рецепт мильних бульбашок «Класичний» — для його виготовлення потрібно настругати господарське мило та розчинити його у кип’яченій воді.
  2. Рецепт мильних бульбашок «Простий» — для його виготовлення потрібно змішати 100 мл води, 100 мл рідини для миття посуду, 1 чайна ложка цукру та 2 чайні ложки гліцерину (продається майже у кожній аптеці, коштує до 10 грн.).
  3. Рецепт мильних бульбашок «На велику компанію друзів» — виготовляється з 3 стаканів води, одного стакану рідини для миття посуду та півстакану гліцерину.

Чим запускати мильні бульбашки

Для запуску мильних бульбашок можна використовувати пластикові трубочки для коктейлів, зламані кулькові ручки, зроблені з проволоки круги та різні фігури.

як зробити мильні бульбашки

Фігури з проволоки

як зробити мильні бульбашки

Фігури з проволоки для запуску мильних бульбашок

Для запуску великих мильних бульбашок необхідно виготовити спеціальний пристрій з двох паличок, товстої шовкової нитки, шнурка та гайки.

Пристрій для запуску великих мильних бульбашок

Пристрій для запуску великих мильних бульбашок

А тепер подивіться, які гігантськи мильні бульбашки бувають.

Як, ви ще не читали? Ну, це зря…

[wp_ad_camp_1]
[wp_ad_camp_1]

Дякуємо, якщо поділитесь публікацією за допомогою соціальних кнопочок.